Меню сайту
До уваги !!!
Департамент освіти
ЧОІПОППЧОР
ПедПреса
МОНУ
Наше опитування
Чи подобається Вам наша школа

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 696
Статистика

Виховна мета школи: 

           «Компетентнісний підхід до формування та утвердження в учнів основ здорового способу життя, виховання поваги до законів і норм співжиття в суспільстві».

Завдання:

1. Впроваджувати  Програму «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».

2. Розширювати та вдосконалювати програму школи сприяння здоров'ю, діяльність якої направити на формування особистості що поєднує в собі високу моральну духовність з фізичною досконалістю.

3. Формувати  в  учнів  патріотичні  почуття,  громадянську  та  правову свідомість, власну  гідність, естетичні  смаки, духовне багатство.

4. Розвивати вміння учнів оволодівати екологічною етикою, чуттєво сприймати природу, розуміти її внутрішні зв'язки, виховувати дбайливе ставлення до всього живого, свідому відповідальність за стандовкілля.

5. Постійно підтримувати і розвивати учнівське самоврядування,  самостійність учнів, давати можливість школярам проявити себе як особистість, розвивати здібності і вміння в організації дитячого колективу на цікаві справи, спрямовувати їх ініціативу на вдосконалення навчально-виховного процесу, розширювати роботу волонтерських загонів.

6. Продовжувати   та   вдосконалювати   співпрацю  з  позашкільними, громадськими, медичними, юридичними, культпросвітніми, закладами, що працюють в селищі.

7. Посилювати роботу з розвитку творчих здібностей учнів, підтримувати обдарованих дітей.

8. Продовжити роботу тренінг-курсу в рамках програми «Сприяння просвітницькій роботі за методом «рівний — рівному»

9. Спланувати виховну роботу з учнівським та батьківським колективом, надавши перевагу тим справам та заходам, що найбільше відповідають інтересам і потребам батьків та учнів  класу.

   У виховній роботі педагогічний  колектив керується основними положеннями нормативно – правових документів, які стосуються організації виховної роботи. Реалізація завдань щодо виховання школярів здійснюється в таких напрямках:

- організація позакласної діяльності;

- забезпечення участі батьків у позакласній діяльності дітей;

-  розвиток співпраці з позашкільними, громадськими закладами та установами.

       Виховна робота починається з планування. При складанні плану враховується мета і завдання виховання, рівень розвитку і вихованості  учнів, можливості виховного середовища. Зміст плану спрямований на пізнавальну, суспільно корисну, художню, фізкультурно оздоровчу діяльність, вільне спілкування.

       За структурою виховну роботу в школі можна поділити на чотири ланки: виховна робота адміністрації, робота соціально-педагогічної служби, робота класних керівників, робота вчителів-предметників школи.

     Перша ланка - діяльність адміністрації. Це створення та підтримка життєдіяльності системи виховання, цілісності виховного процесу в школі, контроль ланок виховного процесу і проведення методичної роботи з педагогічними працівниками, взаємодія школи, сім'ї, суспільства.

   Друга ланка - діяльність соціально-педагогічної служби школи. Головною метою є вивчення та корекція розвитку особистості учня в усіх сферах його діяльності. Проводить свою роботу згідно з положенням. Ще однією стороною роботи соціальної служби є робота з класними керівниками, допомога в проведенні виховних заходів певного напрямку.

   Третя ланка - робота класних керівників, головне завдання яких полягає у створенні умов для розвитку особистості учня.

  Четверта ланка - робота вчителів-предметників -  робота по вихованню на уроці;   заняття в пізнавальних та розвиваючих гуртках;    виховна робота під час предметних тижнів.

Для досягнення результату  будуємо виховну роботу за такими напрямками:

Єдина Україна!
Фінансова публічність
Я маю право!
Соціально-психологічна служба Виховна робота
Дистанційне навчання
Дистанційне навчання початкові класи
Карта проїзду
Форма входа
Архів новин
Календар
«  Июль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Рогівська ЗОШ
Пошук

Copyright MyCorp © 2020