Меню сайту
До уваги !!!
Департамент освіти
ЧОІПОППЧОР
ПедПреса
МОНУ
Наше опитування
Чи подобається Вам наша школа

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 696
Статистика
            

 

Ми живемо у світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожний ранок нового дня народжує нові ідеї для побудови майбутнього. І основна складова цього світу – це суспільство; це людина, яка має в собі високий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Але справа розпочата вимагає головного – досвіду, нового досвіду, набутого в процесі власних вчинків і помилок, виправляючи які людина щоразу здобуває щось нове. 

З 2004 року році з ініціативи учнів у школі відбулися зміни у структурі дитячої організації «Червона калина». Колись діючі Криниці та Сектори були замінені на Міністерства, які очолили 6 міністрів на чолі з прем’єр-міністром та Президентом школи, а також дитяча організація«Червона калина» була змінена на Учнівську Демократичну Республіку. Відповідно були внесені зміни і до Статуту УДР, створена Конституція, а в положенні «Про вибори президента» чітко вказано вимоги до даної особи, хід проведення передвиборчої програми, агітації та самих виборів. 

Президент органу учнівського самоуправління – учениця 10-А класу Андрощук Аліна.

Учнівська республіка працює на повному самоврядуванні. Члени УДР, переходячи від одного структурного об’єднання до іншого, в залежності від їх віку, формують у собі якості лідера. Представником влади є Кабінет Міністрів учнівської республіки, який очолює прем’єр-міністр. За згодою президента він призначає міністрів міністерств. Засідання уряду проводяться раз на два тижні. 

Створюючи модель учнівського самоврядування, ми прагнули втілити в життя мрію про дитячу самостійність, про можливість повної самореалізації, бо створити індивідуальність необхідно саме в юнацькому віці, коли формується характер та визначаються якості особистості. Саме тому і визріла ідея створення мікромоделі нашої держави: Учнівської республіки, метою якої є залучення широкого загалу учнів до управління шкільним життям, отримання підлітками практичного досвіду, з яким вони зможуть краще адаптуватися в дорослому житті. 

Учнівська республіка є президентською. Президент школи обирається з числа учнів 8-11 класів терміном на один рік. На початку навчального року проводяться демократичні вибори Президенті УДР, їм передує активний період передвиборчої агітації, що несе великий виховний потенціал. Кандидати у президенти та їх команди готують передвиборчі програми, які презентують до уваги виборців. Вибори президента є головною подією року в школі, тому всі з нетерпінням чекають їх проведення, а ще більше результатів голосування. 

. Цікавою, пізнавальною і хвилюючою для учнів школи є церемонія Інавгурації – Президент приймає присягу. Така форма роботи дає великий емоційний ефект для формування в учнів правових почуттів. 

Після плідної, напруженої роботи актив школи організовує вечір відпочинку. 

Традиціє школи є щорічна посвята першокласників у калинята, яка проводиться у першу неділю жовтня. Церемонію посвяти, як годиться, організовують учні 5-х класів. Та й першачки часу не гають, вони як найкраще стараються вивчити правила для учнів та щоб проявити свої артистичні дані, готують художні номери. Завершується свято традиційною акцією «Посади калину біля школи». 

Важливою формою прояву активності громадян УДР, обмін досвідом є забезпечення єдиного інформаційного простору, який проявляється через щорічні зльоти лідерів учнівського самоврядування шкіл району. 

Ефективна дієва організація учнівського самоврядування може відбуватися лише за підтримки дорослих. Тому в школі співпрацює «трикутник»: діти – батьки – вчителі. 

Шкільне життя наших учнів цікаве і різноманітне. Ніхто, крім нас самих не знає, чого ми потребуємо найбільше, і, ніхто не зможе організувати наше життя краще, ніж ми!

 

Єдина Україна!
Фінансова публічність
Я маю право!
Соціально-психологічна служба Виховна робота
Дистанційне навчання
Дистанційне навчання початкові класи
Карта проїзду
Форма входа
Архів новин
Календар
«  Июль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Рогівська ЗОШ
Пошук

Copyright MyCorp © 2020