Меню сайту
Untitled
До уваги !!!
Департамент освіти
ЧОІПОППЧОР
ПедПреса
МОНУ
Наше опитування
Чи подобається Вам наша школа

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 640
Статистика

Виховна мета школи: 

           «Компетентнісний підхід до формування та утвердження в учнів основ здорового способу життя, виховання поваги до законів і норм співжиття в суспільстві».

Завдання:

 

1.     Впроваджувати  Програму «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».

2.     Розширювати та вдосконалювати програму школи сприяння здоров'ю, діяльність якої направити на формування особистості що поєднує в собі високу моральну духовність з фізичною досконалістю.

3.     Формувати  в  учнів  патріотичні  почуття,  громадянську  та  правову свідомість, власну  гідність, естетичні  смаки, духовне багатство.

4.     Розвивати вміння учнів оволодівати екологічною етикою, чуттєво сприймати природу, розуміти її внутрішні зв'язки, виховувати дбайливе ставлення до всього живого, свідому відповідальність за стандовкілля.

5.     Постійно підтримувати і розвивати учнівське самоврядування,  самостійність учнів, давати можливість школярам проявити себе як особистість, розвивати здібності і вміння в організації дитячого колективу на цікаві справи, спрямовувати їх ініціативу на вдосконалення навчально-виховного процесу, розширювати роботу волонтерських загонів.

6.     Продовжувати   та   вдосконалювати   співпрацю  з  позашкільними, громадськими, медичними, юридичними, культпросвітніми, закладами, що працюють в селищі.

7.     Посилювати роботу з розвитку творчих здібностей учнів, підтримувати обдарованих дітей.

8.     Продовжити роботу тренінг-курсу в рамках програми «Сприяння просвітницькій роботі за методом «рівний — рівному»

9.     Спланувати виховну роботу з учнівським та батьківським колективом, надавши перевагу тим справам та заходам, що найбільше відповідають інтересам і потребам батьків та учнів  класу.

        У виховній роботі педагогічний  колектив керується основними положеннями нормативно – правових документів, які стосуються організації виховної роботи. Реалізація завдань щодо виховання школярів здійснюється в таких напрямках:

- організація позакласної діяльності;

- забезпечення участі батьків у позакласній діяльності дітей;

-  розвиток співпраці з позашкільними, громадськими закладами та установами.

         Виховна робота починається з планування. При складанні плану враховується мета і завдання виховання, рівень розвитку і вихованості  учнів, можливості виховного середовища. Зміст плану спрямований на пізнавальну, суспільно корисну, художню, фізкультурно оздоровчу діяльність, вільне спілкування.

 

Єдина Україна!
Фінансова публічність
Я маю право!
Дистанційне навчання
Дистанційне навчання початкові класи
Карта проїзду
Форма входа
Архів новин
Календар
«  Март 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Рогівська ЗОШ
Пошук

Copyright MyCorp © 2020