Меню сайту
Untitled
До уваги !!!
Департамент освіти
ЧОІПОППЧОР
ПедПреса
МОНУ
Наше опитування
Чи подобається Вам наша школа

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 575
Статистика

2017-2018 навчальний рік

 

Накльока Анастасія (6-А клас) - переможець районного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (І місце, учитель Сірченко О.В.).

Андрощук Аліна (8-А клас) - переможець обласного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (І місце, учитель Ковтун С.С.).

Богдан Марина (8-А клас) - переможець районної олімпіади з української мови та літератури (ІІІ місце, учитель Ковтун С.С.).
Дідук Євгенія (7-А клас) - переможець районного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (І місце, учитель Сірченко О.В.)



Кушнір Валентин (11 – А клас) – переможець районної олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце, учитель Дишлюк О.В.).

Іжко Олексій (10 – Б клас) – переможець районної олімпіади з інформатики (ІІІ місце, учитель Черепенко В.В.)

Шишлов Владислав (8 – Б клас), переможець районної (ІІ місце), учасник обласної олімпіади з математики (учитель Солонько О.В.)

Довгошия Віктор (7 – Б клас) – переможець районної олімпіади з математики (ІІ місце, учитель Околіта К.М.)

Денисенко Яніна (7 – А клас) – переможець районної олімпіади з математики (ІІІ місце, учитель Гутенко О.П.)

Черепенко Любомир (7 – А клас) – переможець районної олімпіади з фізики (І місце, учитель Черепенко О.О.)

Богдан Марина (8 – А клас) – переможець районної олімпіади з фізики (І місце, учитель Черепенко О.О.)

Вечірко Юлія (9 – А клас) – переможець районної олімпіади з фізики (ІІІ місце, учитель Черепенко О.О.)

 



Богдан Марина ( 8-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( I місце, учитель Товкес Т.І.)

Бартосік Антон ( 8-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( II місце, учитель Давиденко Л.П. )

Андрощук Аліна ( 8-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( II місце, учитель Товкес Т.І.)

Довгопола Валерія ( 9-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( II місце, учитель Товкес Т.І.)

Дарабех Карім ( 9-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( III місце, учитель Товкес Т.І. )

Гоменюк Юлія ( 11-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ( III місце, учитель Товкес Т.І.)

Мартинюк Вікторія ( 8-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови ( III місце, учитель Галінгер В.В..)

Вечірко Юлія ( 9-А клас ) – переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови ( III місце, та обласної олімпіади – ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - III місце, учитель Галінгер В.В. )
 

Єдина Україна!
Фінансова публічність
Я маю право!
Дистанційне навчання!
Карта проїзду
Форма входа
Архів новин
Календар
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Рогівська ЗОШ
Пошук

Copyright MyCorp © 2019